Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Strzyżewo Paczkowe - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

151 920 zł1 266 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt:   Mateusz Geszczyński kompleks działek budowlanych W lesie, 15 minut od gniezna! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1 266 m2 w miejscowości Strzyżewo Paczkowe.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł946 m² 132,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Strzyżewie Paczkowym: idealne Miejsce na Twój Dom Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Strzyżewo Paczkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Ochodza

Ochodza(Strzyżewo Paczkowe + 7 km)

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 100 m²

Piękne miejsce do życia i prowadzenia np. hotelu dla koni, hodowli zwierząt, lub innej produkcji, czy stolarni. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gniezno

Stare Miasto,Gniezno(Strzyżewo Paczkowe + 11 km)

110 000 zł612 m² 179,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę rolną w otoczeniu natury! Nieruchomość zlokalizowana w okolicach Dębówca - oddalonego około 10 km od Gniezna! Działka o powierzchni 612 m2. Media to prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łopienno

Łopienno(Strzyżewo Paczkowe + 22 km)

649 000 zł101 m² 6 425,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż przytulny, energooszczędny, wolnostojący dom parterowy o powierzchni 112 m powierzchni całkowitej, położony w miejscowości Łopienno (woj. wielkopolskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Laski Małe

Laski Małe(Strzyżewo Paczkowe + 24 km)

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Aneta Ring   tylko U nas atrakcyjny dom, położony w cichej i spokojnej okolicy blisko natury! Działka: - płaska o regularnym kształcie; - z licznymi nasadzeniami; -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnego mieszkania w bloku przy ul. Roosevelta. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarza, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł78,60 m² 7 239,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

N o W Y E T A P Na sprzedaż lokale w budynku jednorodzinnym dwulokalowym, w Goślinowie na Osiedlu Leszka Białego. Parterowy dom o wielkości 78,60 m2, na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Kwieciszewo

Kwieciszewo(Strzyżewo Paczkowe + 22 km)

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Wyjątkowy dworek z restauracją przy trasie dk15 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę nieruchomości, która nie tylko zapewnia komfortowe miejsce zamieszkania, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż działki w otoczeniu lasu! Nieruchomości zlokalizowane w Strzyżewie Smykowym. Działki o powierzchni około 1500m2 Otoczenie natury, lasów, w pobliżu rzeczka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gąsawa

Gąsawa(Strzyżewo Paczkowe + 21 km)

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wspaniała okolica Gąsawy, malowniczo położona w pobliżu Jeziora Oćwieckiego, oferuje wyjątkowe możliwości dla miłośników natury i spokoju. Ten dom mieszkalny opowierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mogilno

Mogilno(Strzyżewo Paczkowe + 18 km)

460 000 zł85 m² 5 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Na sprzedaż siedlisko z domem jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni całkowitej około 85 mkw., na działce o powierzchni 6500mkw. Dom znajduje się we wsi Czarnotul, blisko Mogilna -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij